top of page

O nas

Poznajmy się

_4987_3.jpg

DELTA 

Elbląska firma Delta powstała w 1991 roku. Początkowo zajmowała się świadczeniem usług transportowych, a następnie w okresie dynamicznego rozwoju poszerzyła je o logistykę magazynową. W tym czasie Delta rozpoczęła wynajem powierzchni magazynowych oraz prowadzenie usług: rozładunków, załadunków, przeładunków jak również konfekcję. Aktywnie reagując na potrzeby rynku, w 2003 roku, Delta zaoferowała klientom możliwość wynajmu dużych powierzchni magazynowych wraz z ich obsługą.

 

Od tego czasu firma oferuje swoje usługi oraz dzierżawi powierzchnie handlowo-produkcyjno-magazynowe, jak również obsługuje je pod kątem logistycznym, a w razie życzenia klientów także efektywnie sprzedaje ich magazynowane dobra. Atutem firmy są olbrzymie hale przemysłowe, które wyposażone są w suwnice o różnym udźwigu (od 5 do 50 ton). Delta posiada na stanie również wózki widłowe o udźwigu (od 3 do 6 ton), które są w stanie podnosić ładunki na wysokość 6,5 metra.

 

Nadzwyczajną zaletą firmy Delta jest czynne nabrzeże portowe o długości 200 metrów. Kolejnym etapem rozwoju było nabycie w 2009 roku ogromnych powierzchni handlowo-usługowo-magazynowych dzięki czemu oferta uległa znacznemu poszerzeniu.

Projekt bez nazwy.png

Relacje

Kładziemy ogromny nacisk na budowanie trwałych i partnerskich relacji z naszymi klientami. Naszym celem jest zapewnienie długoterminowej współpracy opartej na wzajemnym zaufaniu i sukcesie biznesowym.

Doświadczenie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży wynajmu hal produkcyjnych i magazynowych, co pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Nasza firma zyskała zaufanie wielu klientów dzięki naszej wiedzy i profesjonalizmowi w zakresie dostarczania efektywnych rozwiązań przestrzennych dla różnorodnych potrzeb biznesowych.

Odpowiedzialność

Traktujemy odpowiedzialność wobec naszych klientów jako priorytet. Profesjonalna obsługa, dbałość o jakość naszych obiektów oraz bezpieczeństwo środowiska pracy w naszych halach produkcyjnych i magazynowych są fundamentem naszego podejścia do biznesu.

Nasi Klienci

Przykłady prac prowadzonych przez naszych Klientów

 • magazynowanie i obróbka elementów sterów oraz śrub do statku Queen Mary II,
   

 • magazynowanie i obróbka elementów mostu obecnie znajdującego się nad rzeką Babicą w kierunku Modrzewiny, prowadzącego na Specjalną Strefę Ekonomiczną – most długości około 120 m,
   

 • rozładunek, magazynowanie i załadunek przekładni o wadze 130 t do cementowni,
   

 • montaż układów kompresorowych do przepompowni z silnikami 16 cylindrowymi na gaz ziemny i zbiorników składowych gazu ziemnego na rurociąg yamalski – Yamal i Yamal 2,
   

 • montaż sterów hydraulicznych dla armatora norweskiego,
   

 • rozładunek, magazynowanie i załadunek tłoczni olejowych do produkcji biopaliw przeznaczonych dla spółki notowanej na GPW (wysokość około 10m).

_5015_3.jpg

Sprawdź naszą ofertę i rozwiń swój biznes
Skontaktuj się z nami

+48 733 996 996

bottom of page