top of page

Dobra Novina I

Multifunkcyjne centrum dla Twojego biznesu

Nowoczesny kompleks produkcyjno-logistyczno-magazynowy położony koło Elbląga przy drodze ekspresowej S7.

- Termin oddania do użytku -

30 listopada 2023 r.

Bramy wjazdowe

Bramy wjazdowe o wymiarach (4,5 metra x 4,5 metra i 6 metrów x 6 metrów) zapewniają możliwość przyjęcia różnych rodzajów pojazdów dostawczych i ciężarowych z ponadgabarytowymi ładunkami,
co zwiększa elastyczność operacyjną.

20240117_144633.jpg
20240117_144606.jpg

Suwnice

Budynek jest również wyposażony w imponującą liczbę 16 suwnic, których nośność mieści się w zakresie od 20 do 72 ton, usprawniając pracę na magazynie oraz halach produkcyjnych, jednocześnie zapewniając bezpieczeństwo.

Wysokość wnętrza budynku

Wysokość wnętrza budynku wynosząca 10 metrów do pasa dolnego wiązara stanowi istotny atut, umożliwiając przechowywanie oraz manipulację nawet największymi i najcięższymi ładunkami.

Na halach produkcyjnych wysokość do haka suwnicy wynosi aż 7,65 metra. Stanowi to istotną przestrzeń do operowania ponadgabarytowymi ładunkami, co zwiększa efektywność operacji.

20240117_144344.jpg
Image by Sigmund

Ekonomiczny system grzewczy

Ekonomiczny, promiennikowy system grzewczy dba o komfort pracowników, co zgodnie z najnowszymi normami termicznymi budynku przynosi znaczące oszczędności w zakresie ogrzewania.


Ponadto tego rodzaju system grzewczy nie powoduje ruchów powietrza, przez co powietrze do oddychania przez pracowników produkcyjno-magazynowych jest czystsze.

System tryskaczy

System tryskaczy przystosowany do gęstości obciążenia ogniowego powyżej 4000 MJ/m2 gwarantuje bezpieczeństwo prowadzonych operacji produkcyjnych i magazynowych.

Fire_sprinkler_roof_mount_side_view.jpg
Image by Jonathan Hanna

Moc energii elektrycznej

Należy również podkreślić, że budynek jest przygotowany do poboru mocy energii elektrycznej nawet do 5 MG, co otwiera drzwi do różnych rodzajów produkcji oraz działalności, wymagających dużych ilości energii elektrycznej.

Serwis magazynowy

Jako firma istniejąca ponad 33 lat, posiadamy ugruntowaną pozycję na lokalnym rynku pracy i służymy pomocą w pozyskaniu wykwalifikowanych pracowników.

Na życzenie oferujemy pełny serwis magazynowy (Work Service): obsługa suwnic (suwnicowi, hakowi), operatorzy wózków widłowych, packaging, usługi sprzątania i utrzymania powierzchni magazynowo-produkcyjnych.

Półki magazynowe od góry
logo_breeam_herradura.png

Jesteśmy environmentally friendly

Obiekt Dobra Nowina I będzie posiadać Certyfikat BREEAM (Building Research Establishment’s Environmental Assessment Method) na poziomie bardzo dobrym.

 

Certyfikaty BREEAM i LEED w DEKRA stanowią obiektywne potwierdzenie, że budynek przemysłowy, mieszkaniowy, biurowy lub usługowy spełnia wymogi niezbędne do uznania go za zaprojektowany i zbudowany zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju.

Zainteresowany najmem?
Skontaktuj się z nami

+48 733 996 996

Dekpol_Budownictwo_Logo_Podstawo.png

Generalny wykonawca 

Dostawca suwnic

bottom of page